Titles you rated
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 3.5
HealerRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 0.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0