Movies
Ratings
17
LeonRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5