Titles you rated
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Talentless NanaRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0