Titles you rated
The DescendantsRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
I Lost My BodyRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5