Series
Ratings
85
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5