Series
Ratings
45- Breman!Rated ★ 4.0
UnframedRated ★ 5.0
ClariceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0