Titles you rated
SunnyRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5