Titles you rated
R-PointRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
RinguRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5