Movies
Ratings
183
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 1.5
Public EnemyRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 2.5