Movies
Ratings
279
In the Mood for LoveRated ★ 1.0
ChloeRated ★ 1.5
MotherRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5
SawRated ★ 0.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 1.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 1.5
MulanRated ★ 1.5
HelplessRated ★ 0.5
Saving Private RyanRated ★ 1.5