Movies
Ratings
200
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0