Movies
Ratings
72
Closer to HeavenRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
Bride WarsRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0