Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5- SWAT PoliceRated ★ 3.0
- Perfect LoveRated ★ 3.5
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0- Daddy FishRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
MidasRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5- You and IRated ★ 3.5
- Doctor KkaengRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 3.0- LA ArirangRated ★ 2.5
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 1.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 2.5