Movies
Ratings
239
Little ManRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
CartRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 0.5