Movies
Ratings
16
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5