Titles you rated
Holy MotorsRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Water LiliesRated ★ 3.5
CuriosaRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 0.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
JokerRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.5