Movies
Ratings
225
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0