Movies
Ratings
497
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.5