Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Zoolander 2Rated ★ 5.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
MacheteRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 4.0