Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.5- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0