Titles you rated
DunkirkRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0