Series
Ratings
101
The HeirsRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
SignRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
The Outstanding WomanRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0