Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Kate & LeopoldRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5