Series
Ratings
47
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
GANTZRated ★ 2.0
GANTZRated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
CastlevaniaRated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 3.5