Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.5