Titles you rated
MoneyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
HK: Forbidden Super HeroRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
SkyscraperRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 3.0