Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Lyle, Lyle, CrocodileRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Bones & AllRated ★ 3.5
Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved CinemaRated ★ 4.5
Jazz on a Summer's DayRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5