Series
Ratings
21
Master of StudyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5