Series
Ratings
140
StrangerRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Them Season 1Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0