Titles you rated
8 MileRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 4.0
The Weekend AwayRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
CatsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Madame ClaudeRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.5