Titles you rated
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.0
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5