Movies
Ratings
22
OldboyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5