Movies
Ratings
220
The WrestlerRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 2.5
FallRated ★ 0.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5- AuroraRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5- 하이에나Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 3.5