Movies
Ratings
139
Get OutRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5