Series
Ratings
20
I Am SoloRated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0