Titles you rated
8 MileRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.0
SplitRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0