Movies
Ratings
91
HancockRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5