Movies
Ratings
21
The AvengersRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5