Series
Ratings
14
SupernaturalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5