Movies
Ratings
41
Days of WrathRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 3.0
ZatoichiRated ★ 4.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0
Outrage BeyondRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Hannah ArendtRated ★ 4.0