Movies
Ratings
381
Café SocietyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5