Movies
Ratings
163
School of RockRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
SplitRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0