Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
My Best SummerRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
The King's LettersRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Up in the WindRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5