Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0