Series
Ratings
39
The RebelRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0