Series
Ratings
27
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0