Movies
Ratings
107
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Reign of AssassinsRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.5
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 2.0
Lady of the DynastyRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0