Movies
Ratings
415
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
The Pope's ExorcistRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Shades of the HeartRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
CollectorsRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.5