Movies
Ratings
270
InsidiousRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.0
Last Exit to BrooklynRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Count of Monte CristoRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 2.5
Chinese ZodiacRated ★ 0.5
The President's BarberRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5