Series
Ratings
152
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0